ТВ DАРТС

d.jpgПирин отстъпи на Етър с 0-1 и по този начин загуби сблъсъка с болярите с общ резултат 1-3. На ст. „Христо Ботев“ орлетата изиграха силен мач, но малшансът пред гола ги лишиха от по-добър резултат. Пропуски през първото полувреме направиха Радослав Кирилов и Флорент Боджадж. В 51-та минута Рения стреля с глава, Сандев отклони, но вратарят Христо Иванов закова топката на голлинията. Минута по-късно Етър нанесе решителния удар. Аласана Мане с прекрасен удар с левия крак матира Георгиев за 0-1. До края на мача психическите и физическите сили на Пирин свършиха и тимът нямаше сили за обрат. Така орлетата ще трябва да се изправят срещу Витоша в решаващ бараж за оставане в групата. Първата среща е в четвъртък от 17:30 в Бистрица.